A Tribute To Our Black Confederate Heroes

88 143
A Tribute To Our Black Confederate Heroes by Heritage Not Hate Productions
Sledované video přidal uživatel: HeritageNotHateProd dne 14. 02. 2012

Kategorie: Neziskové organizace > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Black, Confederates, Rebels, Confederate, Flag, African, Americans, Patriots, Southern, Independence, American, Civil, War, CSA, Rebel

Vtipy, které tě dostanou!

Přijde beruška do obchodu a ptá se: „Dobrý den, máte ještě ty červený kabelky, co jste měli minulý týden?” Prodavač na to: „Ne, nemáme.” Beruška: „To nevadí, já mám kolo stejně za rohem.”

"Pojď, udělám ti to jak budeš chtít!" "Nejdu, protože to nesplníš." "Pojď, uvidíš." "Dobře, o tisíc franků, že mi to neuděláš jak budu chtít." "Platí." Na pokoji se svlíkaj a holka se ptá. "Tak jak bys to chtěl?" "Zadarmo."

Povídají si dvě paní na pavlači: „To víte, že včera přejeli vedle v ulici kominíka?” „Ne, nevím,” podiví se známá. „Ale je to hrozné. Dneska už si člověk nemůže být před autama jistý ani na střeše!”

Tři mravenci si to šlapou po poušti. První říká: "Přede mnou poušť, za mnou mravenec." Druhý říká: "Přede mnou mravenec, za mnou mravenec." Poslední říká: "Přede mnou mravenec, za mnou mravenec." Proč ???…Šli do kola a první nevidí !

„Už se těším, jak půjdeme s tátou na Silvestra házet rachejtle,” vytahuje se spolužákům Adam. „Ty se máš,” smutně utrousí chudý Vašek. „My chodíme rachejtle akorát tak chytat.”

Podobná YouTube videa

7:40 Vegans Must HATE Humans!

Vegans Must HATE Humans!

Autor: Shell123ey
Počet zhlédnutí: 23 875

5:02 Breaking Benjamin- I Will Not Bow

Breaking Benjamin- I Will Not Bow

Autor: Kingmepl0x
Počet zhlédnutí: 3 060