A Tribute To Our Black Confederate Heroes

88 000
A Tribute To Our Black Confederate Heroes by Heritage Not Hate Productions
Sledované video přidal uživatel: HeritageNotHateProd dne 14. 02. 2012

Kategorie: Neziskové organizace > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Black, Confederates, Rebels, Confederate, Flag, African, Americans, Patriots, Southern, Independence, American, Civil, War, CSA, Rebel

Vtipy, které tě dostanou!

Maminko, děti ve škole říkají, že vypadám jako upírek. Ale kdepak miláčku, máš zoubky jako perličky. Ale těd hezky zavři pusinku nebo zase poškrabeš podlahu.

Jednoho dne jeden z nich nepride a ten druhy se ho dalsi den pta: "Jak to, ze si vcera neprisel na fotbal ?" "Ale, manzelka me nepustila ....." Tak ji priste prehni pres koleno, zvedni sukni a dej ji petadvacet na zadek. Priste, kdyz se opet neobevi tak se ho pta: "Jak to ze jsi zase neprisel, udelal jsi to jak jsem Ti poradil ??" Ale jo : "ohnul jsem ji pres koleno, vyhrnul sukni ...... a najednou jsem si uvedomil, ze doma je taky krasne ... :-))

V hodině náboženství ve druhé třídě základní školy přednáší farář dětem, že Pán Bůh je vševědoucí, všemohoucí a je všudypřítomen. Bdí nad vámi ve škole na ulici, nebo doma, prostě je všude. Pepíček se přihlásí a zeptá se: „A pane důstojný otče, mohl by být i u nás ve sklepě?” Farář sepne ruce a praví: „Ano, Pepíčku, určitě i u vás ve sklepě.” Pepíček na to: „Tak to je pěkná blbost, protože my žádný sklep nemáme...”

Ptá se dcera paní Langerové: „Mami, ve škole jsme se učili, že rodina má čtyři celé a jednu desetinu členů. Co je to ta desetina?” „Ty hloupá, pochopitelně tvůj otec!”

Baví se dva policajti a jeden říká: „Hele, víš, že budou rušit finanční úřad?” A ten druhý: „Prosím tě, co je to za blbost?! Jak jsi na to přišel?” „No, přišel mi od nich papír a na něm bylo napsáno - poslední upomínka!”

Podobná YouTube videa

5:11 Hearts & Mines  - Vietnam Documentary Trailer (2011)

Hearts & Mines - Vietnam Documentary Trailer (2011)

Autor: joanvn
Počet zhlédnutí: 4 576

0:31 Office of Road Safety Commercial 2008

Office of Road Safety Commercial 2008

Autor: jakkispakki
Počet zhlédnutí: 5 520

2:20 Visiting Shane: Living fully while dying.

Visiting Shane: Living fully while dying.

Autor: vardah
Počet zhlédnutí: 106 808