A Tribute To Our Black Confederate Heroes

88 200
A Tribute To Our Black Confederate Heroes by Heritage Not Hate Productions
Sledované video přidal uživatel: HeritageNotHateProd dne 14. 02. 2012

Kategorie: Neziskové organizace > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Black, Confederates, Rebels, Confederate, Flag, African, Americans, Patriots, Southern, Independence, American, Civil, War, CSA, Rebel

Vtipy, které tě dostanou!

Šéf policie připravuje policejní akci a poučuje své muže: "Akce musí začít přesně v 11:48". Pro ty z vás, kdo mají digitální hodinky, to je obušek - bušek - židle vzhůru nohama - sněhulák"

Jak je to možné, moje drahá, že mi schází u kabátu tři knoflíky?To nevím, ale pokud se pamatuji, tak už tam nebyly, když jsme se brali.

Jdou dva skini po ulici a potkají teplouše, růžová košile s naškrobeným límečkem, legíny, namalované rty a pečlivě ulízané vlasy. „Čum na toho kreténa buzerantskýho!” vykřikne první skin. „Nech ho,” naoko klidní vášně svého kamaráda druhý skin, „on za to nemůže, že je tak blbej, že nerozezná ženskou od chlapa!”

Policajt kupuje od jiného policajta zahradu. Tak si ji prohlíží, drbe se za uchem a povídá: „Moc pěkná zahrada, ale je moc velká.” „Ale, neblbni, sem dáš cibuli, tady mrkev, sem slepice.” „No tak dobrá, dohodnuto.” Za nějakou dobu se zase potkají a ten prodávající se ptá: „Tak co zahrada?” „No perfektní. Cibule obrovská, mrkev až po pás, jenom ty slepice... Jestli jsem je nedal moc hluboko!”

Muž s hodně velikým břichem stál před mateřskou školkou. Z okna se vyklonila mladá učitelka a zeptala se: Čekáte dítě? Muž se usmál a zdvořile odpověděl: Ne, to mám od piva.

Podobná YouTube videa

8:10 Young Adult Cancer Derails Young Lives

Young Adult Cancer Derails Young Lives

Autor: seventyk
Počet zhlédnutí: 328

3:01 It's Time to Play... Stop-A-Doc (or 2 or 3)

It's Time to Play... Stop-A-Doc (or 2 or 3)

Autor: seventyk
Počet zhlédnutí: 193

3:53 CHOC Children's - American Health Journal

CHOC Children's - American Health Journal

Autor: seventyk
Počet zhlédnutí: 359

2:08 We are SeventyK Strong

We are SeventyK Strong

Autor: seventyk
Počet zhlédnutí: 5 094