A Tribute To Our Black Confederate Heroes

88 266
A Tribute To Our Black Confederate Heroes by Heritage Not Hate Productions
Sledované video přidal uživatel: HeritageNotHateProd dne 14. 02. 2012

Kategorie: Neziskové organizace > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Black, Confederates, Rebels, Confederate, Flag, African, Americans, Patriots, Southern, Independence, American, Civil, War, CSA, Rebel

Vtipy, které tě dostanou!

John pozval svoji matku na večeři. Během večeře si matka nemohla nevšimnout, že jeho spolubydlící Julie je velmi pěkná. Už dlouho měla podezření, že John s ní má vztah a teď byla ještě zvědavější. Při jídle proto sledovala jejich reakce, byla zvědavá, zda je mezi Johnem a jeho spolubydlící něco víc než jen pohledy. Jakoby četl její myšlenky, John povídá: „Já vím, co si musíš myslet, ale mohu tě ujistit, že Julie a já jsme jen spolubydlící.” Asi o týden později přišla Julie za Johnem a povídá: „Od té doby, co tu byla tvoje matka na večeři, nemohu najít tu krásnou stříbrnou naběračku na omáčku. Nemyslíš, že ji sebrala?” John povídá: „Sice o tom pochybuji, ale pro jistotu jí napíšu.” Tak si sedl a napsal: „Milá mami, já neříkám, že jsi sebrala naběračku na omáčku z mého domu a neříkám ani, že jsi ji nesebrala. Faktem však zůstává, že chybí od té doby, co jsi tu byla na večeři. S láskou John.” O pár dní později dostal John dopis od své matky a v něm stálo: „Drahý synu, já neříkám, že ‚spíš’ s Julií a neříkám ani, že ‚nespíš’ s Julií. Faktem však zůstává, že kdyby spala ve svojí vlastní posteli, tak by už dávno našla naběračku na omáčku. S láskou máma.”

Víte, proč to na univerzitě smrdí? Protože tam dochází k myšlenkovému kvasu.

Najde blondýnka zrcadlo, podívá se do něj a zamyšleně prohlásí: „Já tu holku odněkud znám.” Kámoška jí ho vezme z ruky a říká: „Co děláš? Vždyť to jsem já!”

Jde pes pouští a říká: Sakra, jestli do minuty nenajdu patník, tak se počurám

„Maminko, dnes mě poprvé oslovil muž!” chlubí se doma Verunka. „No vidíš, dcerunko,” rozzáří se matka. „Už jsi velká, tak to chodí. Nejdříve tě osloví, pak pozve na schůzku, potom se vdáš a budeš mít rodinu. No a co ti řekl?” „Uhni z cesty, huso!”

Podobná YouTube videa

8:14 My Top 5 Batman Scenes!

My Top 5 Batman Scenes!

Autor: milesk88
Počet zhlédnutí: 24 189

1:51 Mlýn Budčice

Mlýn Budčice

Autor: h2O6ee0hVWkHvUSxX_66Lg
Počet zhlédnutí: 370

3:21 Mutsy 4 Rider video-test wózka

Mutsy 4 Rider video-test wózka

Autor: dzielnicarodzica
Počet zhlédnutí: 34 176

3:48 Dia de la Lucha Campesina - 17 de Abril

Dia de la Lucha Campesina - 17 de Abril

Autor: thefenocin
Počet zhlédnutí: 3 322