Message To All Internet Users From Anonymous

39 834
a message about the ip protect act. stop this bill by contacting your local representative. this bill is against the constitution, freedom of speech. once information is put on the internet no government has the right to take it down because servers, routers, t1 lines, hubs, isp's. are not owned by the government but by the people. this must be stopped
Sledované video přidal uživatel: Anonymous3yfr5jklr6g dne 14. 02. 2012

Kategorie: Neziskové organizace > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: anon, anonymous

Vtipy, které tě dostanou!

Je taneční soutěž a všichni se dobře baví,když v tom se začne bořit zeď. V místnosti se ocitne tank.Vyleze z něj chlap a říká:,,Je tady ta soutěž v tancích?"

Ve skotském přístavu křtí starosta loď lahví šampaňského. Najednou omdlí a když ho přivedou k sobě zašeptá: „Až když se lahev rozbila o loď, jsem si uvědomil, že byla zálohovaná!”

„Pane vedoucí, nemáte obvaz?” „Proč, stalo se ti snad něco?” „Ne.” „Tak nazdar!” Za hodinu: „Pane vedoucí, nemáte rakev?” „Proč, proboha, rakev?” „Pavel vykrvácel!”

Blondýnku zastaví na ulici nějaká paní a prosí: „Nevíte, kolik je hodin?” „Vím,” odvětí blondýnka. „Ale měla byste si koupit vlastní hodinky!”

Když jsem říkala, že by bylo lepší, kdyby sis raději koupil místo kopacího míče glóbus, ani ve snu mě nenapadlo, že s tím glóbem začneš hrát fotbal!