Message To All Internet Users From Anonymous

39 989
a message about the ip protect act. stop this bill by contacting your local representative. this bill is against the constitution, freedom of speech. once information is put on the internet no government has the right to take it down because servers, routers, t1 lines, hubs, isp's. are not owned by the government but by the people. this must be stopped
Sledované video přidal uživatel: Anonymous3yfr5jklr6g dne 14. 02. 2012

Kategorie: Neziskové organizace > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: anon, anonymous

Vtipy, které tě dostanou!

Pět minut před půl osmou a následujícím klidem na pokojích křičí sestřička na celou chodbu: „Vemte si hrníčky a běžte se všichni napít čaje, ať si skočíte na záchod tak, abych vás od půl osmé na chodbě neviděla!”

Do autobusu nastoupí zmalovaná důchodkyně a postaví se vedle sedícího mladíka. Po chvíli to žena nevydrží a s důrazem mladíkovi říká: „Mladý pane, že byste mě pustil sednout?” Muž se ohlédne a odpoví: „Máte jízdenku?” „Ano.” „A mohu ji vidět?” Žena se diví, ale pak ji mladíkovi ukáže. Ten se na ni podívá a s úsměvem odpoví: „To je v pořádku, ta je na stání...”

Maminko, kdo nosí miminka?Čáp, Pepíčku.A maminko, kdo šuká čápy?

Sejdou se v Indii tři Angličané a začnou se vzájemně představovat. První říká: „I am George Shelley and I come from Oxford.” („Jmenuji se George Shelley a jsem z Oxfordu.”) Druhý povídá: „I am very pleased to meet you. My name is John Tanner and I come from London.” („Velmi mě těší, že vás poznávám. Já jsem John Tanner, z Londýna.”) Nakonec se představuje třetí Angličan: „I am Randy McKay and I come from my room.” „Majrum?” podiví se krajané. „Where is it?” („Kde to je?”) „In my room,” odvětí poslední Anglán. „In room where I sleep.” („No přece v mém pokoji, tam, kde spím!”)

Do primářovy kanceláře přiběhne sestřička, celá udýchaná: Pane doktore, ten simulant z pokoje 129 zemřel.- Tak tohle už opravdu přehnal...