Message To All Internet Users From Anonymous

40 163
a message about the ip protect act. stop this bill by contacting your local representative. this bill is against the constitution, freedom of speech. once information is put on the internet no government has the right to take it down because servers, routers, t1 lines, hubs, isp's. are not owned by the government but by the people. this must be stopped
Sledované video přidal uživatel: Anonymous3yfr5jklr6g dne 14. 02. 2012

Kategorie: Neziskové organizace > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: anon, anonymous

Vtipy, které tě dostanou!

Blondýnka prosí kamarádku: „Mohla bys mi půjčit pětitisícovku?” „Hele počkej, před chvílí jsem viděla, že ses vrátila z nákupu...” „No právě - koupila jsem si kopírku!”

Má nastat konec světa a Bůh si pozve tři nejvlivnější lidi do nebe, aby to řekli ostatním, že příští čtvrtek zničí svět. Pozve si Jelcina, Clintona a Gatese. Řekne jim to a pošle je zpátky na Zem. Jelcin se vrátí a říká lidem: "Mám pro vás dvě zprávy. Špatnou a špatnou. Ta první je, že jsme celou tu dobu neměli pravdu. Bůh opravdu existuje. Ta druhá je, že príští čtvrtek zničí svět." Clinton říká: "Mám pro vás dvě zprávy. Dobrou a špatnou. Ta dobrá je, že Bůh opravdu existuje a bylo spravné v něj věřit. Ta špatná je, že príští čtvrtek zničí svět." Gates se vrátí a povídá: "Mám pro vás dvě zprávy. Dobrou a dobrou. Ta první je, že Bůh si pozval do nebe tři lidi a já jsem byl jedním z nich. Ta druhá je, že příští čtvrtek IBM přestane distribuovat OS/2."

Sedí si tak mozková mrtvice na stromě a vidí, že jde kolem babička. Tak hop a skočí jí na hlavu. Za chvilku babičku odnáší na nosítkách. Po chvilce se pod stromem objeví chlápek a mrtvice znovu skočí a chlápek taky skončí v sanitce s mozkovou příhodou. Po chvíly jde kolem stromu blondýnka. Mrtvice neváhá, skáče a blondýnka nic. Nedá jí to, vyleze na další strom a skočí zase. Blondýnka nic. Vyleze na třetí strom a znovu skočí. Nic se neděje, mrtvice smutně dumá pod stromem. Najednou se ale rozzáří a zvolá:"Vždyť jsem přeci mozková...!"

Koupe se tatínek s dcerou ve vaně a příjde maminka. Holčička se jí zeptá, kdy budu mít mezi nohama to co máš ty. Maminka na to odpoví až budeš velká. Když maminka odejde tak se zeptá tatínka kdy budu mít mezi nohama to so máš ty. Tatínek jí na to odpoví za pět minut až maminka odejde do práce.

Rodina Jebalovych jede na rodinnou dovolenou. Prijdou do hotelu na recepci, ze se zapisou. A otec hned vybali na recepcni: "Ja jsem Jebal se svoji zenou a dcerou. A toto je muj syn - taky Jebal se svymi detmi a manzelkou." Recepcni se diva dost znechucene a hovori: "Podivejte, mne je jedno kdo tady s kym sukal, ja vas zapisu jako jednu velkou zkurvenou rodinu..."

Podobná YouTube videa

12:58 Zločin gender a juvenilní justice2/2.mp4

Zločin gender a juvenilní justice2/2.mp4

Autor: zhyttjeslava
Počet zhlédnutí: 395

10:20 Zločin gender a juvenilní justice 1/2.avi.mp4

Zločin gender a juvenilní justice 1/2.avi.mp4

Autor: zhyttjeslava
Počet zhlédnutí: 1 362

9:22 Shri Venkateshwara Suprabhatam

Shri Venkateshwara Suprabhatam

Autor: 314159265352
Počet zhlédnutí: 2 913 566

4:43 EL PODER DEL AHORA

EL PODER DEL AHORA

Autor: mariabuenog
Počet zhlédnutí: 344 273

4:25 Cikáni ve Vsetíně lynčovali člověka

Cikáni ve Vsetíně lynčovali člověka

Autor: alexej77
Počet zhlédnutí: 159 522