Message To All Internet Users From Anonymous

39 885
a message about the ip protect act. stop this bill by contacting your local representative. this bill is against the constitution, freedom of speech. once information is put on the internet no government has the right to take it down because servers, routers, t1 lines, hubs, isp's. are not owned by the government but by the people. this must be stopped
Sledované video přidal uživatel: Anonymous3yfr5jklr6g dne 14. 02. 2012

Kategorie: Neziskové organizace > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: anon, anonymous

Vtipy, které tě dostanou!

Doma nikdy nemůžeme mít jen holé zdi, protože na nich máme štěnice.

Prodejce volá naslepo potenciálnímu zákazníkovi. Na druhém konci se ozve velmi tichý hlas, který zjevně patří nějakému děcku. Prodejce: „Dobrý den, mohl bych, prosím, mluvit s pánem domu?” Děcko šeptá: „Nemohl, tatínek má práci.” „Mohl bych tedy mluvit s tvojí mámou?” „Nemohl, má práci.” „A co nějaký tvůj starší brácha nebo sestra?” „Taky mají práci.” Prodejce je už šeptajícím děckem docela vytočený: „Je tam ještě někdo, s kým bych mohl mluvit?” „Jo, jsou tady policajti, ale taky mají práci.” „Sakra, co tam všichni dělají?” „Hledají mě.”

Budoucí zahradník říká u tabule: „Gumovitost je nemoc stromů, která se projevuje tak, že na napadeném stromě začnou růst gumoví medvídci.”

Jedou si tak jedou na dovolené po moři čech, francouz a ital. Mají pěkné počasí, když najednou přijde bouřka a oni ztroskotají na neznámém ostrově. Při prozkoumávání ostrova narazí na lidožrouty a ti je zajmou. Rozdělí každého zvlášť do dřevěné chaty a dají každému dvě křišťálové koule, že prý když jim s nima ukážou něco, co ještě neviděli, nechají je jít, jinak je sežerou. Druhý den přijdou do chaty k italovi a ten nechá koule zmizet a zase se objevit. To už viděli, proto ho sežerou. Jdou k francouzovi a ten nechá koule létat po celé chatě. Sežerou ho. Čecha si nechá náčelník jako pochoutku posledního a jde do chaty sám. Po chvíli však vyjde a kroutí hlavou ,,toš to sem eště neviděl. Budem ho muset nechat jít. Ten blbec jednu ztratil a druhou rozbil".

Na Měsíci nežijeme proto, že bychom tam ztratili přitažlivost.

Podobná YouTube videa

2:06 Chinese People Abuse Children !!!

Chinese People Abuse Children !!!

Autor: LauraIngrahamShow2
Počet zhlédnutí: 104 893

6:42 Sports Trips -  SCORE International

Sports Trips - SCORE International

Autor: scoreministries
Počet zhlédnutí: 1 269

9:40 Costa Rica SCORE International

Costa Rica SCORE International

Autor: scoreministries
Počet zhlédnutí: 559

2:38 SCORE International

SCORE International

Autor: scoreministries
Počet zhlédnutí: 1 110

5:46 Senior Trips - SCORE International

Senior Trips - SCORE International

Autor: scoreministries
Počet zhlédnutí: 361

4:50 Score International Church Missions Trips

Score International Church Missions Trips

Autor: scoreministries
Počet zhlédnutí: 615