Anonymous The End of the New World Order, Phase 1

69 771
Please spread this info!
Sledované video přidal uživatel: frimer dne 14. 02. 2012

Kategorie: Neziskové organizace > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: NWO, conspiracy, anonymous, government, alex, jones, illuminati, revolution, Gold, silver, freedom, zeitgeist, news, battle, war, fight

Vtipy, které tě dostanou!

Strýc Ignác stojí na mostě a hrozně nadává. Přijde k němu policajt a ptá se, co se mu stalo, že tak nadává. „Ale, spadly mi brýle do Moravy!” „Ale strýcu, vždyť je to Bečva!” „Máte pravdu, ale já bez brýlí hovno vidím...”

Přijde papeš před své nejbližší a říká: "Společnost Coca Cola nám nabídla 5 miliard dolarů, když místo Chléb nám vezdejší budeme říkat Coca cola nám vezdejší. Tak se vás ptám, kdy nám končí smlouva spekárnami?"

Policisté se smějí vtipu čtyřikrát: - Poprvé, když ho slyší. - Podruhé, když jim ho někdo vysvětlí. - Potřetí, když ho vyprávějí ostatním. - Počtvrté, když jej pochopí.

"Mami, můžu se jít koupat do moře?" ptá se malá holčička. "V žádném případě, dítě. Vlny jsou příliš vysoké." - "A tatínek se koupá!" - "Tatínek může, on je pojištěný na moc velké peníze!"

Lord si vyjde na hon a sluha mu přivede smečku chrtů a přeje mu pěkny lov. Lord odejde za kopec a je slyšet střílení a řev. Po chvíli se lord vrací a sluha se ho ptá: "jaký byl lov lorde" a on říká dobrý, velice dobrý akorát došli chrti.

Podobná YouTube videa

3:17 CLOSE YOUR FACEBOOK ACCOUNT

CLOSE YOUR FACEBOOK ACCOUNT

Autor: 1urbanshaman
Počet zhlédnutí: 471 984

2:30 Dear Fox News

Dear Fox News

Autor: mcJuniog
Počet zhlédnutí: 41 056