Anonymous The End of the New World Order, Phase 1

70 229
Please spread this info!
Sledované video přidal uživatel: frimer dne 14. 02. 2012

Kategorie: Neziskové organizace > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: NWO, conspiracy, anonymous, government, alex, jones, illuminati, revolution, Gold, silver, freedom, zeitgeist, news, battle, war, fight

Vtipy, které tě dostanou!

Skot Charlie Madson z malé vesničky u Aberdeenu navštívil Londýn. Když vystupoval na nádraží, ptal se ho šofér: „Taxi, pane?” Byl rezolutně odmítnut. Když si Charlie prohlédl pamětihodnosti Londýna, pokračoval v cestě do Doveru. Jakmile vystoupil z vlaku a vyšel před nádraží, slyšel známý hlas: „Taxi, pane?” „Ne, nechci,” zlobil se Charlie. „Řekl jsem jasně ne již v Londýně, a to jsem myslel doopravdy. A nesledujte mě!”

Sedí takhle chlápek v hospodě předposlední cenové a objedná si guláš a k tomu rohlík. Sní a objedná další. A ještě jednou repete. Pak asi hodinku tráví pokecem se známýma a když odchází, praví směrem k pinglovi: „Tak měl jsem guláš s rohlíkem, guláš s rohlíkem, guláš s rohlíkem.” „Patnáct pade, a nejsem hluchej!”

Uklízečky mnohdy doktorům vytřou i zrak.

Paní vyčítá manželovi: „Slíbils mi, že se staneš jiným člověkem a nebudeš pít.” „Vždyť jsem se stal jiným člověkem,” brání se muž, „akorát že on také pije!”

„Člověče, Franta se oženil a hned druhý den vyhrál deset miliónů.” „Hm, já vždycky říkal, že ten chlap má pořád nějakou smůlu!”

Podobná YouTube videa

3:17 CLOSE YOUR FACEBOOK ACCOUNT

CLOSE YOUR FACEBOOK ACCOUNT

Autor: 1urbanshaman
Počet zhlédnutí: 472 479

2:30 Dear Fox News

Dear Fox News

Autor: mcJuniog
Počet zhlédnutí: 41 585