Anonymous The End of the New World Order, Phase 1

69 881
Please spread this info!
Sledované video přidal uživatel: frimer dne 14. 02. 2012

Kategorie: Neziskové organizace > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: NWO, conspiracy, anonymous, government, alex, jones, illuminati, revolution, Gold, silver, freedom, zeitgeist, news, battle, war, fight

Vtipy, které tě dostanou!

Jeden opravdu starý pár jede na chatu do Krkonoš. Na cestě je zastaví policajt a chce řidičák a techničák. Řidička je ale dost nahluchlá a povídá manželovi: „Co říkal?” „Že chce vidět tvoje papíry.” Ženská začne prohrabávat přihrádku a policajt jí oznamuje: „Paní, jela jste nepovolenou rychlostí.” „Co říkal?” ptá se zase babka manžela. „Že jsi jela moc rychle.” Policajt kouká do papírů a zkonstatuje: „Tak, vy jste Xenie Šubrtová z Teplic? Já tam studoval a jednu Xenii jsem znal. Zažil jsem s ní nejhorší sex svého života!” „Co říkal?” zeptá se zase babka. Manžel odpoví: „Že tě asi zná!”

Do obchodu vběhne žena, v obou rukách nákupní tašky a dole oblečená jen do kalhotek, se ptá vedoucího: "Prosím vás, nenašla se tady sukně, které se držely tři děti?"

Jdou dva blázni po Antarktidě a kousek před nimi se objeví mrož. První blázen vykřikne: „Podívej, tuleň!” „Kde tu?” ptá se druhý. „A co je to vlastně ten leň?”

Jak policajt-kriminalista dělí lidi? Na ty, kteří už seděli, a na ty, se kterými ještě nemluvil.

Učitelka se ptá takové čistotné holčičky: „Proč máš, Maruško, na sešitě dva obaly?” „No přece, abych si ten první obal nezašpinila,” vysvětluje děvčátko.

Podobná YouTube videa

3:17 CLOSE YOUR FACEBOOK ACCOUNT

CLOSE YOUR FACEBOOK ACCOUNT

Autor: 1urbanshaman
Počet zhlédnutí: 472 105

2:30 Dear Fox News

Dear Fox News

Autor: mcJuniog
Počet zhlédnutí: 41 205