Scottish Women - Scottish Women - Series 03 - Episode 01

616
All the single ladies are putting their hands up Beyonce style on Scottish Woman today as host Kaye Adams looks at the difficulty in finding love in a modern society. Is being single such a bad thing or does it give you freedoms that a husband wouldn't put up with? She speaks to the audience and author Liz Hodgkinson about living the single life. Scottish Women was a popular debate show hosted by Kaye Adams where controversial topics were discussed with a studio audience of Scottish women.
Sledované video přidal uživatel: STVPeople dne 10. 02. 2012

Kategorie: Vystoupení > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Scottish Women, Kaye Adams, relationships, independence, confidence, marriage break ups, divorce, separation, long term relationships, stvplayer, STV, Player, Scottish Television, online tv, media player, dating, romance, Liz Hodgkinson

Vtipy, které tě dostanou!

„Ten Boris má ale vynikající ženu! Moudrá, krásná, elegantní, pracovitá, šetrná, skromná, tichá...” „To jsem nevěděl, on je Boris majitelem harému?”

Vynálezce vozu Porsche umře a dostane se do nebe. Svatý Petr ho přijímá a povídá: „Za tvé zásluhy pro motoristiku je ti dáno jedno přání. Co by sis přál?” Ferdinand Porsche chvíli uvažuje a říká: „Dobrá, dovol mi rozhovor s Bohem.” Svatý Petr ho tedy představí Pánu Bohu. Porsche se ptá Boha: „Milý Bože, když jsi tvořil ženu, kde jsi byl myšlenkama?” Bůh: „Co tím chceš říci?” Porsche: „No, tvoje dílo má mnoho chyb. Podívej: 1. Předku chybí aerodynamika. 2. Hlučnost je silně nad únosnou hranicí. 3. Náklady na údržbu jsou moc vysoké. 4. Pět až šest dní v měsíci je mimo provoz. 5. Zadní část visí volně dolů. 6. Neustále se musí přelakovávat a upravovat. 7. Výfuk je moc blízko sání. 8. Světlomety jsou moc malé a směřují dolů. 9. Spotřeba je moc veliká.” Bůh chvíli uvažuje a odpoví: „Ferdinande, Ferdinande, máš jistě pravdu, ale podle statistiky používá více mužů můj vynález než tvůj.”

Děda je s babkou na procházce v lese a musí si odskočit. Když dlouho nejde, babka na něj volá: „Co tam děláš, dědku? Ty tam snad po sobě hledáš to hovno!” „Ale ne, to už jsem měl dvakrát v ruce. Brejle nemůžu najít!”

a pristihne zenu prave v nejlepsim s cizim chlapem. Rozhorcene vytahne pistoli."Zastrelim te, chlape bidna." "Milost, prosim." "Dobre, lepsi bude, kdyz ti ho ustrelim." "Milost! Prosim, milost!" "Dobre dam ti jeste jednu sanci. Rozhoupej si ho."

„Nedávej si na tu housku tolik marmelády!” napomíná Jarku matka. „Vždyť to nebude houska s marmeládou, ale marmeláda s houskou!”

Podobná YouTube videa

2:40 Red Dead Redemption - Avatar Awards Part 2!

Red Dead Redemption - Avatar Awards Part 2!

Autor: RoosterTeeth
Počet zhlédnutí: 453 883

2:14 Red Dead Redemption - Evil Spirits Achievement Guide

Red Dead Redemption - Evil Spirits Achievement Guide

Autor: RoosterTeeth
Počet zhlédnutí: 455 142

3:06 CoD: Black Ops - Thunder Gun Easter Egg

CoD: Black Ops - Thunder Gun Easter Egg

Autor: RoosterTeeth
Počet zhlédnutí: 3 078 320

3:07 Batman Arkham Asylum Easter Egg - Arkham City Teaser

Batman Arkham Asylum Easter Egg - Arkham City Teaser

Autor: RoosterTeeth
Počet zhlédnutí: 743 394