What a Magician!!

589
A.k.a The appearing small rodent This really is magic. And its pretty good! Yeh... I got loan of Jimmy from Erin, so that made me happy :) And mum's glasses were on loan too! Ok. I hope you like!! Update July 24th 2007: Jimmy died!! :'( We were all very sad, but he lived a good, extremely long life for a hamster (almost 3 years on September 16th!) So pay your last respects to the awesome little hamster that helped make this video here!!
Sledované video přidal uživatel: KadysWellies dne 10. 02. 2012

Kategorie: Zábava > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: what, a, magician, appearing, small, rodents

Vtipy, které tě dostanou!

„Pane doktore,” stěžuje si mladá žena, „manžel si myslí, že je chladnička.” „Chová se k vám v noci tak chladně?” „To ne,” připouští kráska, „ale spí s otevřenými ústy... a to malé světýlko mě ruší.”

Cestující nemůže najít ve vlaku svoje kupé. Ptá se průvodčího, ale neví číslo, a pak si vzpomene: „Z okna jsem viděl na rybník!”

Co je to: Je to růžové, má to čtyři nohy, čtyři kolečka a řítí se to ulicí rychlostí Formule 1? Čuník na tryskovém skateboardu.

Jde takhle holka a potká trpaslíka, a ten jí říká: "Pojď si to rozdat!" Holka na to, že by i šla, ale když on ho má takového malého ... Trpaslík řekne kouzelné slovo a najednou má klacka čtyřikrát tak dlouhého. No, a když tak spolu souloží, tak ta holka si tak povídá: "To mi nejde do hlavy..." A trpaslík na to: "No dobře, jak chceš," a zopakuje kouzlo.

Jednoho dne jeden z nich nepride a ten druhy se ho dalsi den pta: "Jak to, ze si vcera neprisel na fotbal ?" "Ale, manzelka me nepustila ....." Tak ji priste prehni pres koleno, zvedni sukni a dej ji petadvacet na zadek. Priste, kdyz se opet neobevi tak se ho pta: "Jak to ze jsi zase neprisel, udelal jsi to jak jsem Ti poradil ??" Ale jo : "ohnul jsem ji pres koleno, vyhrnul sukni ...... a najednou jsem si uvedomil, ze doma je taky krasne ... :-))

Podobná YouTube videa

5:12 Randy Marsh Best of!

Randy Marsh Best of!

Autor: GeoGanderson
Počet zhlédnutí: 32 666

6:18 "Yellow Submarine" Part 16/17 - It's All Too Much

"Yellow Submarine" Part 16/17 - It's All Too Much

Autor: science40001
Počet zhlédnutí: 87 619

0:46 Японская реклама клея

Японская реклама клея

Autor: adoholics
Počet zhlédnutí: 55 231

9:33 Lets Play Alan Wake Part 37- Cars

Lets Play Alan Wake Part 37- Cars

Autor: Dubbington1221
Počet zhlédnutí: 486