How to open a Chocolate Orange

2 760
In the edit suite, I try out my theory of how to get a chocolate orange to open evenly. Kit: Motorola Dext phone, Terry's Chocolate Orange. I rotated the 3gp movie for free with onetruemedia and they added bumpers either side themselves on the way through to youtube cheeky cheeky :-)
Sledované video přidal uživatel: LauraJaneRich dne 10. 02. 2012

Kategorie: Lidé a blogy > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: bbc, click, spencer, kelly, lj, rich, ljrich, chocolate, orange, throw, splat, break, onetruemedia, edit, suite

Vtipy, které tě dostanou!

Čtrnáct slovenských policajtů skládá závěrečné zkoušky a sedí v lavicích za sebou. Jedna z otázek je: "Napište jméno nějakého divokého zvířete." Policajt v první lavici napíše: "JAGUÁR" Policajt za ním se mu podívá přes rameno, ale nevidí dobře a vidí jen začátek a konec a tak napíše: "JANUÁR" Policajt v třetí lavici vidí, že kolega před ním má napsáno JANUÁR, ale nechce aby se přišlo na to, že opisoval, tak napíše: "FEBRUÁR" Tak to postupně jde dál. "MAREC", "APRIL", "MAJ", "JÚN", "JÚL", "AUGUST", "SEPTEMBER", "OKTOBER", "NOVEMBER" a "DECEMBER". Čtrnáctý policajt už neví, co by napsal a tak, když viděl napsané "DECEMBER", tak napíše "ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK!"

Čtyři lordi chodí pravidelně každý čtvrtek do klubu hrát bridž. Jednou se však místo lorda Fredericka objeví jeho sluha James a vyřizuje: „Jeho lordstvo má dámskou návštěvu a vzkazuje, že bude-li moci, nepřijde, a nebude-li moci, přijde.”

Máš-li chápavou a milou ženu, magickou milenku, jsi spokojený v práci, můžeš si koupit nač si vzpomeneš, lidé se na tebe na ulici usmívají, je nejvyšší čas..............omezit hulení!

Policajt ukazuje kolegovi prstem do dálky: „Podívej na támhle toho chlapa, jak rychle běží!” Parťák jukne tím směrem a pak s podivem vysloví: „Ty myslíš toho cyklistu?”

Jede kněz na kole bez řídítek. Zastaví ho policajt a povídá: "Velebný pane, bude to za 50 korun za to, že jedete bez řídítek. Ohrožujete tím sebe i ostatní." "Ale pane strážníku, se mnou jede pán Bůh." "Tak to bude za 100, že jezdíte dva."

Podobná YouTube videa

2:01 FAIL pics 2011

FAIL pics 2011

Autor: 1995alexMAN
Počet zhlédnutí: 334 554

0:41 Biolink Classic Funny TVC ( Baptism / 2004 )

Biolink Classic Funny TVC ( Baptism / 2004 )

Autor: ADman1909
Počet zhlédnutí: 13 232

0:42 POP Cola Philippine TV AD

POP Cola Philippine TV AD

Autor: ADman1909
Počet zhlédnutí: 51 178

1:30 Dragon Soul - End Cinematic / Cataclysm Epilogue

Dragon Soul - End Cinematic / Cataclysm Epilogue

Autor: BoubouilleNotMMO
Počet zhlédnutí: 802 118

1:02 Ducktales Intro

Ducktales Intro

Autor: Logan5
Počet zhlédnutí: 2 835 167