初音ミクに「FLY ME TO THE MOON」を歌わせてみた。(ミクトランス?)

44 928
New! MP3 http://nicosound.anyap.info/sound/sm4253646 1.need to encode of Japanese font 2.click "パソコンへ転送" 3.save more good stereo sound   ↓       ↓ http://jp.youtube.com/watch?v=U9KS_MDnsiQ&fmt=18 ニコ動からの転載 Reprint from nicovideo http://www.nicovideo.jp/watch/sm4253646
Sledované video přidal uživatel: MatsudaYouWhoShoot dne 10. 02. 2012

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Trance, Hatsune, Miku, Vocaloid, Fly_me_to_the_moon, ミクトランス, 超金欠P

Vtipy, které tě dostanou!

Letí vrtulník, najednou z něho vyskočí chlapec, zatáhne za špagátek, z batůžku mu vylétne padák a kluk se snese k zemi. Za chvilku skáče další, a taky všechno v pohodě. Nakonec skáče třetí, zatáhne za šňůrku a z batůžku se mu začnou sypat jogurty. Mezi nimi je i vzkaz: „Milý Filípku, babička Ti opět nabalila trochu Monte...”

„Slyšel jsem, že se vaše dcera chce stát rockovou zpěvačkou. Jaké má úspěchy?” „Zatím obrovské, koupil jsem za babku dvě sousední chalupy!”

Lady Patricie si myje nohy. V tom vstoupí do koupelny sluha. Vidí sehnutou nahou lady, jeho tělo okamžitě zareaguje a tak Bolton neváhá a nasadí ho do ní zezadu. "Ale Boltone!" "Mám ho vyndat, lady?" "To ne, ale ta drzost!"

Přijde ženská do luxusní restaurace a objedná si 3 šneky. Vezme prvního šneka, udělá "srrrk" a vycucne. Vezme druhého, udělá "srrrrk" a taky vycucne. Pak si vezme toho třetího, udělá "srrrk" a nic. Zkusí to znovu - "srrrrrrrk" a zase nic. Tak to zkusi potřetí - "srrrrrrrrrrrrrrrrkkkk" a opět nic. Celá naštvaná se podívá do ulity. Tam šnek, rukama se zapírá o ulitu a říká: "KUŘ SVINĚ,KUŘ!!!"

Ptá se Pepíček maminky, jak se narodil a ona mu povídá, že má dole dvě dirky a že jednou z nich vylez. Už víš, Pepíčku? Jo a maminko, kdybych vylez tou druhou, tak bych se jmenoval Peprdel?

Podobná YouTube videa

3:26 MIxmania-Tu t'en vas

MIxmania-Tu t'en vas

Autor: macramevie
Počet zhlédnutí: 319 571

3:31 Neon Trees - Animal

Neon Trees - Animal

Autor: NeonTreesVEVO
Počet zhlédnutí: 13 451 709

3:40 Que Veux Tu Que Je Te Dise

Que Veux Tu Que Je Te Dise

Autor: SuperRayroy
Počet zhlédnutí: 17 897

3:55 cream

cream

Autor: enoki10212000
Počet zhlédnutí: 24 725

3:16 Syd Barrett - ''See Emily Play''

Syd Barrett - ''See Emily Play''

Autor: MusicMiniz
Počet zhlédnutí: 78 207