S.H.E - 好心情 Just be yourself MV

198 908
S.H.E 好心情 Just be yourself MV! This song is also the song for the Daphne shoes they endorsed.
Sledované video přidal uživatel: twinklexstar dne 10. 02. 2012

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: S.H.E, PLAY, Selina, Hebe, Ella, Daphne, 好心情, Just, be, yourself

Vtipy, které tě dostanou!

Muž stojící ráno na autobusovéj zastávce (V Bratislavě) každé ráno vidí, jak k jisté budce přijde policajt, chvíli tam pobyde a potom se usměje a odchází. A muži to jednou nedá a začne toho policajta sledovat. A vidí jak policajt chodí od budky k budce a všude se opakuje to samé! Tak se opatrně připlíží k jedné z budek. A policajt říká: "Boudičko, boudičko, kdo je nejkrásnější a nejlepší policajt v Bratislavě?" No a ze sluchátka se ozve: "Ty, ty, ty!"

Pepíček přijde do lékárny a ptá se: „Máte prezervativy?” Lékárník mu odpoví: „Za prvé - prezervativy nejsou pro děti a za druhé, ať si sem zajde tatínek sám a vybere si podle velikosti.” Pepíček na to: „Tak za prvé: Prezervativy nejsou pro, ale proti dětem a za druhé - tatínkovi nebudu nic říkat, protože mě sem poslala maminka, jelikož jede do lázní a ještě neví, jaké tam budou rozměry!”

Pepíček si vzal svoji novou chemickou soupravu do sklepa, kde celé odpoledne prováděl různé pokusy. Jeho táta se vrátil z práce a šel se podívat, co synek tropí. Ten zrovna seděl obklopen baňkami a zatloukal cosi do zdi. "Proč zatloukáš ten hřebík do zdi?" ptá se otec. "To není hřebík," říká synek, "to je mrtvý červ. Chtěl jsem ho pomocí své speciální směsi oživit, ale on místo toho ztvrdnul na kámen." "Víš co? Hele, ty mně dáš tu baňku s touhle chemikálií a já ti hned zítra koupím motorku!" Pepíček nepřemýšlel dlouho a podal tátovi baňku. Druhý den, když přišel Pepíček ze školy, tak před brankou stál na chodníku zbrusu nový Mercedes. Pepíček se šel zeptat tatínka, proč koupil auto a ne motorku. "Motorku máš v garáži, synku," řekl otec, "ten Mercedes je od maminky."

Jasir Arafat vola Georgi Bushovi: Arafat: "Prezidente Bushi, dovolte mi vyslovit vam svou nejhlubsi soustrast. Lid cele Palestiny sdili vasi bolest ... je to strasna, strasna tragedie, co se vam stala a my s vami sympatizujeme. Slova nemohou popsat hruzu techto dalsich teroristickych cinu ..." Bush: "Prominte, ale vubec nevim o c em to mluvite." Arafat: "A doprdele, ja zapomnel na desetihodinovy casovy rozdil!!! Hezkou nedeli."

U zubaře s dítětem: „Ale Pepíčku, sluníčko, zlatíčko moje, otevři prosím svoji pusinku. Dovol strýčkovi doktorovi vytáhnout prstíček.”

Podobná YouTube videa

5:21 Tabasko - Wychowani w Polsce HD

Tabasko - Wychowani w Polsce HD

Autor: AsfaltRecords
Počet zhlédnutí: 6 005 792

2:57 Ania Wyszkoni - Czy ten Pan i Pani?

Ania Wyszkoni - Czy ten Pan i Pani?

Autor: freetvpl
Počet zhlédnutí: 5 093 250

3:19 donGuralesko - El Polako

donGuralesko - El Polako

Autor: djdziadzior
Počet zhlédnutí: 4 685 056

3:45 Lady Pank - Na Co Komu Dziś (Teledysk)

Lady Pank - Na Co Komu Dziś (Teledysk)

Autor: korpus90
Počet zhlédnutí: 4 349 171

4:19 POD - Youth Of A Nation Lyrics

POD - Youth Of A Nation Lyrics

Autor: bladetrinity16
Počet zhlédnutí: 3 930 214