The Four Tops - "When She Was My Girl" Live - 'Fridays' (1981)

139 826
A live performance by The Four Tops, of their last Billboard Hot 100 Top 20 hit, "When She Was My Girl". This performance was done live on ABC TV's late night comedy show, "Fridays", in 1981. Introduced by Fridays cast member, Bruce Mahler. Check out the exceptional performance by the brass section! Outstanding, IMO!
Sledované video přidal uživatel: Lottoman17 dne 10. 02. 2012

Kategorie: Zábava > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Fridays TV Show, Susan Sarandon, The Four Tops, Mark Blankfield, Maryedith Burrell, Melanie Chartoff, Larry David, Rich Hall, Darrow Igus, Brandis Kemp, Bruce Mahler, Michael Richards, John Roarke, Tom Kramer, ABC TV 1981

Vtipy, které tě dostanou!

Po dvoře blázince chodí pacient a pojídá obaly od sušenek, pytlíky od bonbónů a jiné nepoživatelné věci. Potká ho psychiatr a ptá se ho, proč to jí. „Jsem ekologický aktivista,” prozrazuje duševně chorý, „jdu příkladem a zachraňuji přírodu pro budoucí generace!”

"Zdá se, že máte daleko vyšší inteligenci, než bývá u mužů z vašeho prostředí obvyklé", říká soudce obžalovanému. "Kdybych nebyl pod přísahou, vrátil bych vám váš kompliment", odpoví obžalovaný.

Manželka: „Doufám, že jsi nezapomněl, že mám zítra padesáté narozeniny.” „Nezapomněl, ale myslel jsem, že při tvém věku už je nechceš oslavovat!”

Přijde Skot do divadla k pokladně a zajímá se: „Prosím vás, kolik stojí lístek do první řady?” „15 liber.” „A do dvacáté?” „10 liber.” Skot si to promyslí a povídá: „Tak mi dejte lístek do šedesáté řady.”

Manželka ve středních letech si zkouší v butiku krátkou minisukni: „Tak co, drahý, není mi ta sukně malá?” „Ne, není,” vycvičeně odvětí manžel a potichu utrousí: „Tu sukni nemáš malou, ale zadek máš velký!”

Podobná YouTube videa

7:03 London Fursuit Walk 2008

London Fursuit Walk 2008

Autor: baltomike
Počet zhlédnutí: 2 485

4:28 Moldavie   Ils sont Champions de Danse à 5 Ans !

Moldavie Ils sont Champions de Danse à 5 Ans !

Autor: bonkiffe
Počet zhlédnutí: 13 971

2:24 Mahamovie.com - krishna baghavan comedy scene

Mahamovie.com - krishna baghavan comedy scene

Autor: pick3r
Počet zhlédnutí: 34 467

2:58 Comedy Of Krishna Baghavan & Hema

Comedy Of Krishna Baghavan & Hema

Autor: navvulatv
Počet zhlédnutí: 10 086

1:01 Jayam Ravi as a CBI officer in Aadhi baghavan

Jayam Ravi as a CBI officer in Aadhi baghavan

Autor: ventunovideos
Počet zhlédnutí: 2 883