The Four Tops - "When She Was My Girl" Live - 'Fridays' (1981)

139 753
A live performance by The Four Tops, of their last Billboard Hot 100 Top 20 hit, "When She Was My Girl". This performance was done live on ABC TV's late night comedy show, "Fridays", in 1981. Introduced by Fridays cast member, Bruce Mahler. Check out the exceptional performance by the brass section! Outstanding, IMO!
Sledované video přidal uživatel: Lottoman17 dne 10. 02. 2012

Kategorie: Zábava > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Fridays TV Show, Susan Sarandon, The Four Tops, Mark Blankfield, Maryedith Burrell, Melanie Chartoff, Larry David, Rich Hall, Darrow Igus, Brandis Kemp, Bruce Mahler, Michael Richards, John Roarke, Tom Kramer, ABC TV 1981

Vtipy, které tě dostanou!

V hospodě se hrajou karty. „Pánové, nemáte šanci,” vytahuje se Karel, „teď mám eso v rukávu.” „Ty nemáš šanci,” odpálkuje ho Jožka, „máš na sobě vestu!”

Kup mi ten krásný perziánový kožich, co mají ve výloze v kožešnictví!To je rozkaz, nebo jen tvoje vroucné přání?Ale přece přání!Dobře. Tvoje přání je mi rozkazem..., a já si od nikoho rozkazovat nenechám!

„Vážná dopravní nehoda pro mě opravdu není nic nového,” přiznal nejmenovaný přední český moderátor, „já se vůbec při nehodách obvykle nesměju.”

Příjde cikán k doktorovi: Né pane dochtor mám dvě zvířecí choroby. D: a to by mně zajímalo jaké? C: no žeru jako kráva a piju jako kůň. D: tak to já u Vás vidím hned pět chorob, kromě těch dvou ještě smrdíte jako tchoř, jste špinavej jako prase a línej jako veš.

Velitel: "Vojáci, dnes večer jdeme na Figarovu svatbu, doufám, že se slušně obléknete." Večer nastoupená rota, všichni v obleku a vojín Novák má v ruce květinu a dárek (přece nepůjde na svatbu s prázdnou, že?). Jak to vidí velitel začne na něj křičet: "Vy jste debil vojíne Nováku. Vždyť Figarova svatba je opera." Vtom do Nováka zezadu strčí mázák Tonda a povídá mu: "Nic si z toho nedělej, teď dělá chytrýho, ale když jsme měli jít na Labutí jezero, přišel s prutem a v holínkách..."

Podobná YouTube videa

1:02 Mad TV Wals Mart

Mad TV Wals Mart

Autor: MADoficial
Počet zhlédnutí: 1 681

2:36 MADtv - American Idol

MADtv - American Idol

Autor: ourfavoritevideo
Počet zhlédnutí: 45 800

8:24 Family Guy Live Stage Reading (1/5)

Family Guy Live Stage Reading (1/5)

Autor: IrmaPrunesquallor
Počet zhlédnutí: 283 288

4:26 MADtv - Knobs: She Loves Me

MADtv - Knobs: She Loves Me

Autor: Wwackydudes
Počet zhlédnutí: 39 187

0:31 Heroes Parody - My Name is Earl.... I mean Sylar

Heroes Parody - My Name is Earl.... I mean Sylar

Autor: scaredycatinc
Počet zhlédnutí: 302 798