The Four Tops - "When She Was My Girl" Live - 'Fridays' (1981)

139 190
A live performance by The Four Tops, of their last Billboard Hot 100 Top 20 hit, "When She Was My Girl". This performance was done live on ABC TV's late night comedy show, "Fridays", in 1981. Introduced by Fridays cast member, Bruce Mahler. Check out the exceptional performance by the brass section! Outstanding, IMO!
Sledované video přidal uživatel: Lottoman17 dne 10. 02. 2012

Kategorie: Zábava > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Fridays TV Show, Susan Sarandon, The Four Tops, Mark Blankfield, Maryedith Burrell, Melanie Chartoff, Larry David, Rich Hall, Darrow Igus, Brandis Kemp, Bruce Mahler, Michael Richards, John Roarke, Tom Kramer, ABC TV 1981

Vtipy, které tě dostanou!

Každou sobotu přivedla mladá maminka své tři kloučky k dědečkovi. Kluci vždycky chtěli hrát na vojáky a pokaždé nějak dědu zapojili. Jednou se takhle maminka vrací a sleduje, jak Pepíček namíří na dědečka ramínko na šaty a Prásk. Dědeček sebou práskne o zem a dělá mrtvého. Maminka k němu přikvačí, aby zkontrolovala, jestli se nepraštil. Děda otevře jedno oko a šeptá: "Nech mě. Tohle dělám často, je to jediná šance, jak si odpočinout."

No aby Vam nemlaskal, az pujdete ze schodu.

„Filípku, koukni se, prosím tě, do mé tašky a podej mi z ní bé komplex,” prosí vnuka babička. „Je to takový hnědý...” Vnouček za chvíli vyndá ruku z tašky a zeptá se: „Je to tohle?” „Ne,” praví babička, „tohle jsem tam udělala ve městě, když jsem to nemohla stihnout na záchod.”

Potkali se dva u kanálu: „Proboha, co tu děláte?” „Ale, spadla mi tam koruna.” „A proč tam házíte další?” „Přece tam nepolezu kvůli jedné!”

Manžel přijde domů úplně zfetovaný. „Že ty jsi měl zase mariánku!” spráskne ruce žena. „Kdepak, tentokrát jsem ti prozměnu zahnul s Petrou!”

Podobná YouTube videa

0:38 SoReal Cru - America's Best Dance Crew - Week 4

SoReal Cru - America's Best Dance Crew - Week 4

Autor: fanscapevideos
Počet zhlédnutí: 288 718

0:37 Super Cr3w -- Craze -- ABDC Week 9

Super Cr3w -- Craze -- ABDC Week 9

Autor: fanscapevideos
Počet zhlédnutí: 185 884

0:44 Super Cr3w -- Last Word -- ABDC Week 9

Super Cr3w -- Last Word -- ABDC Week 9

Autor: fanscapevideos
Počet zhlédnutí: 31 879

0:36 SoReal Cru -- Craze -- ABDC Week 9

SoReal Cru -- Craze -- ABDC Week 9

Autor: fanscapevideos
Počet zhlédnutí: 125 368

2:02 Super Crew-Around The World Challenge

Super Crew-Around The World Challenge

Autor: PlugInBaby17
Počet zhlédnutí: 38 315