The Four Tops - "When She Was My Girl" Live - 'Fridays' (1981)

139 542
A live performance by The Four Tops, of their last Billboard Hot 100 Top 20 hit, "When She Was My Girl". This performance was done live on ABC TV's late night comedy show, "Fridays", in 1981. Introduced by Fridays cast member, Bruce Mahler. Check out the exceptional performance by the brass section! Outstanding, IMO!
Sledované video přidal uživatel: Lottoman17 dne 10. 02. 2012

Kategorie: Zábava > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Fridays TV Show, Susan Sarandon, The Four Tops, Mark Blankfield, Maryedith Burrell, Melanie Chartoff, Larry David, Rich Hall, Darrow Igus, Brandis Kemp, Bruce Mahler, Michael Richards, John Roarke, Tom Kramer, ABC TV 1981

Vtipy, které tě dostanou!

Vedoucí velkého oddělení si pozve do kanceláře nové zaměstnance, aby je uvedl na pracoviště. Hned, jak vejdou, se ptá prvního: "Jaké je vaše jméno?" - "Karel." - "Člověče, nevím, kde jste dosud pracoval, ale tohle si nezvykejte. Tady je zvykem, že podřízení se oslovují příjmením, aby to nesnižovalo autoritu nadřízených - takže já říkám podřízeným Novák, Zelenka a podobně. A podřízení mně smějí říkat pouze pane Veselý a nebo pane vedoucí. Jasné? Tak znova, jak se jmenujete?" - "Karel Miláček!" - "Tak poslyšte, Karle, pracovní doba je..."

Po celonárodních srovnávacích zkouškách: „Řekni mi, jak jsi ten písemný test ABCD mohl udělat na 52 bodů z 60, když jsi říkal, žes opisoval od souseda a tvůj soused měl jenom 21 bodů?!” „On měl ale jinou variantu...”

„Slečno, vy jste opravdu moc nesmělá. Vy jste určitě ještě neměla chlapce.” „Máte pravdu, neměla. Minulej rok jsem měla dvě holčičky.”

Která žena je chytrá? Ta, co není blondýnka.

Přijde učitelka do třídy a říká:"Děti za chvilku sem přijde Pepíček, ale on je hrozne sprostej takže až přijde tak si zacpěte uši a utíkejte rychle pryč!" Najedou se rozrazí dveře a v nich stojí Pepíček v jedné ruce škopek, v druhé špínku a řve: "Kurva děcka představte si, že za rohem stavijou novej bordel!" Děcka se okamžitě zvednou, zacpou si uši a utíkají pryč a Pepíček za nima křičí: " Vy piče kam tak ženete? Vždyt maj teprv základy!"

Podobná YouTube videa

1:43 The Expendables 2 - 01. Trailer Song

The Expendables 2 - 01. Trailer Song

Autor: kevin3171
Počet zhlédnutí: 482

1:55 Markíza - Bez servítky FAIL Andrea Transvesti FAIL

Markíza - Bez servítky FAIL Andrea Transvesti FAIL

Autor: ondro1973
Počet zhlédnutí: 6 606

0:46 LAVV - Divadlo Andreja Andreja Bagara v Nitre

LAVV - Divadlo Andreja Andreja Bagara v Nitre

Autor: abstractjan
Počet zhlédnutí: 3 861