Happy Tree Friends Sweet Ride

21 364
Happy Tree Friends Sweet Ride Cuddles: Ein gelbes Kaninchen mit rosa Häschenpantoffeln. Er ist übermütig, und wenn er nicht selbst Verbote übertritt, stiftet er andere gelegentlich dazu an. Nutty: Ein hellgrünes Eichhörnchen mit einem Kullerauge, das krankhaft süchtig nach Süßigkeiten ist.
Sledované video přidal uživatel: oldlinkinpark dne 10. 02. 2012

Kategorie: Krátké a kreslené filmy > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Happy, Tree, Friends, Sweet, Ride, tv, cartoons, animation short, animation, music, crazy, cartoon, german

Vtipy, které tě dostanou!

Bankovní úředník podal zákazníkovi bankovku se slovy: „Ta tisícovka je falešná!” „A jakto?” zlobí se vypečený človíček. Úředník mu názorně ukáže, co kde chybí atd. Chlápek mu nakonec poděkuje a přátelsky se loučí: „Já to hned napravím a určitě přijdu zas!”

O Silvestru v jednom hotelu: „Je mi líto, pane a paní, to víte, máme obsazeno. Ale kdybyste si trochu pospíšili v našem baru, tak chytnete ještě něco volného na záchytce.”

Ráno po svatbě v Káni Galilejské... Hosté se pomalu probouzejí, většina z nich se drží za hlavu a sténá. Jeden zvláště zmožený muž prosí: „Já mám takovou žízeň! Skočte někdo pro vodu...” Ježíš se zvedne, že tedy půjde, když vtom všichni svorně vykřiknou: „Ne! Ty už ne...”

Pan Novák težce onemocní, teplota každou hodinu stoupá, jeho žena prichází ze sousedního pokoje: "Myslím, že radeji napíšu tvým rodicum, že jsi trochu nemocný," ríká. "Ano, to udeláš dobre. Víš ovšem, jací jsou. Prosím te, hlavne ohleduplne." Za chvíli se žena vrací: "Potrebuji poradit: pé nebo bé se píše ve slove pohreb?"

Ve vlakovém kupé spolu cestují rabín a katolický kněz. „Kdy konečně začnete jíst šunku?” dobírá si kněz rabína. „Až na vaší svatbě, důstojnosti.”

Podobná YouTube videa

1:38 STAR WARS Luke Vs. R2

STAR WARS Luke Vs. R2

Autor: AJVfilms
Počet zhlédnutí: 566 756

0:50 How AVATAR should have ended

How AVATAR should have ended

Autor: Blendwerk
Počet zhlédnutí: 56 279

2:26 Movie Mistakes

Movie Mistakes

Autor: videofan88
Počet zhlédnutí: 555 053

0:42 Star Wars - Coliseo (Deleted scene)

Star Wars - Coliseo (Deleted scene)

Autor: Quierotooo
Počet zhlédnutí: 230 258

1:22 Anakin is Horrible at Singing || PokerFace ||

Anakin is Horrible at Singing || PokerFace ||

Autor: 14RandomPadawan
Počet zhlédnutí: 9 475