CS Pro melvin 6years old

1 186 820
Haha han köttar dom andra (men dom fattar inte att han e 6 ) end they dont know how old he is (only 6)
Sledované video přidal uživatel: privatecall dne 10. 02. 2012

Kategorie: Zábava > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: video, game

Vtipy, které tě dostanou!

„Lorde, nerad vám to říkám,” podotknul sluha, „ale vaše lady se na večírku nějak měla k lordu Patrickovi!” Lord rozhořčeně zvolá: „Ta malá kroketa!”

Jdou takhle dve zenske v Zoo a zrovna jdou kolem ohrady, kde jsou ve vybehu sloni. Ta jedna povida: "dovedes si predstavit jaky by to bylo se slonem? No to musi byt uzasne. Tak rada bych to zkusila. Ta druha jen nevericne kouka. Ta prvni se vydala za slonem a za chvili z tama jde slyset vzdychani a kriceni: Uzasne, ooo, jeste jeste... Jak se vrati, tak rika te druhe, to bylo uzasne, to musis zkusit, je to bomba! Tak tu druhou nakonec premluvi a ta se tam vyda taky. Po chvilce jdou z tama slyset strasne zvuky, kriceni , vyskani: Oooo, pomooooc aaaa... Ta druha prijde uplne zkrvavena a rozthana. "Proboha, co se ti stalo", pta se ta prvni. Aaale, slonovi se uz nechtelo, tak me vyprstil!

Středoškolské studentky měly za úkol napsat, jak si představují ideálního muže. Jedna z mladých dívek překvapivě uvedla: „Měl by to být pecivál.” Učitelovi to nějak hlava nebere, a tak jmenovanou školačku požádá, aby mu to vysvětlila: „Slečno, a proč by měl být váš ideál zrovna pecivál?” „No, přes den by upekl a v noci bych se na něm mohla válet!”

U topolu nad jezerem, Mrdal chlapec podvečerem, A na topole podle skal, Zelený úchyl zašeptal. „Já chci s rybou dováděti, A pak se smát na své děti.“ A tak vodník nemeškal, A péro si potěžkal. Rozepnul si poklopec, Pro kondom šel na kopec. Koupil ho tam za dvacku, A hned ho měl na klacku. Chvíli to pak dělal s larvou, Obarvil jí bílou barvou. Nevesely truchlivy, Jsou ty kraje vodní, Kde vodníkovy kondomy, Pukají den po dni. Nevesely truchlivy, Jsou ty vodní kraje, Kde si v trávě pod leknínem, Vodník s larvou hraje. A na topole podle skal, Chlapec holku udělal.

"Pane doktore, neco se mnou neni v poradku. Stale beham za mladými devcaty." - "Ale to je prece docela prirozene", uklidnuje ho psychiatr. "Ale ja si nemuzu vzpomenout proc!"

Podobná YouTube videa

1:29 :D zvieracia bavenica :D divoch....

:D zvieracia bavenica :D divoch....

Autor: eggista
Počet zhlédnutí: 5 991

0:35 pan predkozka gaming

pan predkozka gaming

Autor: barvicicik
Počet zhlédnutí: 336

0:22 Dva a půl Chlapa - Lísteček na penis

Dva a půl Chlapa - Lísteček na penis

Autor: mcbpcz
Počet zhlédnutí: 629

2:55 Official Video Clip FACEBOOK RAP CREW HD

Official Video Clip FACEBOOK RAP CREW HD

Autor: kar839
Počet zhlédnutí: 5 432

4:52 Seznamka GRAND (055) - P. Weiss: Velikost penisu

Seznamka GRAND (055) - P. Weiss: Velikost penisu

Autor: videoseznamka
Počet zhlédnutí: 5 908