"Tick-Toxic" - Mash Up Of Britney Spears and Gwen Stefani

3 501 950
This is a video adaptation of a mash up DJ Surge-N produced in 2004 and released on the internet January of 2005. It was played on a radio station, and also hit online fansites with great acclaim. There was very good feedback on this mix, so a video to accompany it was created to put here on YouTube. This mix was re-released on 29th April, 2008 (upon the 1,000,000th view that this video recieved) and can be seen here: http://www.youtube.com/watch?v=g2KHAkPu64w . The re-release shows a significant difference from this original you are watching here and provides an alternative for the fans who enjoyed this version over the past year. DJ Surge-N's expertise does not lie in video editing, so comments would be more preferable in regards to the audio rather than this video, though all comments are more than welcome! ADDITIONAL REMIX AND PRODUCTION BY DJ SURGE-N. WARNING: PLEASE DO NOT USE EITHER AUDIO OR VIDEO PARTS OF THIS REMIX (CREATED BY DJ SURGE-N) WITHOUT PRIOR CONSENT. THIS REMIX WAS CREATED FROM OFFICIALLY SUPPLIED TRACK COMPONENTS, FROM EACH RECORD LABEL, SO CREDIT AUTOMATICALLY GOES TO THEM AND THEIR FEATURED ARTISTS. Many thanks in advance. If you like this mix, check out these other sites and subscribe. You can also find more mixes and upcoming mixes of mine: http://www.Surge-N.com http://www.myspace.com/djsurgen http://www.facebook.com/djsurgen http://www.soundcloud.com/djsurgen http://www.twitter.com/Surge_N Hope you all enjoy. Please comment! Also, if you thought this was good, try watching 'Toxic Death Day', a derivative mash up of 'Tick-Toxic', containing Madonna in addition to Britney and Gwen. Check it out at my channel NOW!
Sledované video přidal uživatel: tiktoxic dne 10. 02. 2012

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Tick, Tik, Tic, Toxic, Gwen, Stefani, Britney, Spears, What, You, Waiting, For, Asad, Surge-N, Mash, Up, DJ, Remix, Alejandro, Robot, Houdini, In, The, Deep, Hold, Bass, Against, Me, Dev, Jennifer, Lopez, Marina, Diamonds

Vtipy, které tě dostanou!

1. Většina uživatelů nerozumí jejich vnitřní logice. 2. Sebemenší chyba zůstane v paměti a v nejméně vhodném okamžiku se v budoucnu připomene. 3. Zpráva "Chybný příkaz nebo název souboru" se nápadně podobá větě "Když ty nevíš proč, tak já ti to teda vysvětlovat nebudu." 4. Normální jazyk, kterým komunikují mezi sebou, je pro kohokoliv jiného naprosto nesrozumitelný. 5. Jakmile se s nimi seznamíte důvěrněji, zjistíte, že polovina vaších účtů je za jejich doplňky.

Ptá se doktor pacienta v blázinci, jak došlo k tomu, že se zbláznil. "Sbalil jsem krásnou ženskou, šli jsme k ní a když jsme byli v nejlepším, tak se ozvalo bouchnutí dveří a ona začla křičet, že se vrátil manžel." "A z toho jste se zbláznil?" "Ne. Chtěl jsem se schovat do skříně, ale žádná tam nebyla, tak jsem vylezl z okna a zůstal tam viset. On přišel do pokoje, rozhlédl se a bylo mu to jasný. Přišel k oknu, podíval se na mě, pak si došel pro obrovské kladivo a do každýho prstu mi dal hroznou ránu." "A z té bolesti jste se zbláznil." "Ne. On si pak donesl obrovské hřebíky a do každého prstu mi jeden zatloukl." "Aha, a z té bolesti jste se pak zbláznil." "Nee, já jsem se pak podíval dolů a zjistil jsem, že visím deset centimetrů nad zemí."

Víte jak poznáte, že somálec měsíc nežral? Má na prdeli pavučinu!

Kolik lidí je potřeba na výrobu Trabanta? Dva. Jeden skládá a druhý lepí.

"Mami," volá malej Pepíček, "táta se vrací z hospody." "A po který straně chodníka jde?" "Po obouch!"

Podobná YouTube videa

3:21 Tony Bennett & Lady Gaga - The Lady Is A Tramp

Tony Bennett & Lady Gaga - The Lady Is A Tramp

Autor: tonybennettvevo
Počet zhlédnutí: 8 428 397

3:46 Lady Gaga - Scheiße

Lady Gaga - Scheiße

Autor: LadyGagaVEVO
Počet zhlédnutí: 5 599 191

3:09 SPS - V kleci

SPS - V kleci

Autor: Lukas77s
Počet zhlédnutí: 5 634

3:31 Sandi Cenov - Popravi mi dan

Sandi Cenov - Popravi mi dan

Autor: misamix
Počet zhlédnutí: 92 571

3:39 Igor Lugonjic - Popravi mi raspolozenje

Igor Lugonjic - Popravi mi raspolozenje

Autor: marxjolle
Počet zhlédnutí: 25 722

3:35 Sandi Popravi mi dan

Sandi Popravi mi dan

Autor: sanirecordsstudio
Počet zhlédnutí: 13 969