Windows (Remix)

3 053 286
2,000,000 (Done) Thank you.
Sledované video přidal uživatel: bkoky dne 10. 02. 2012

Kategorie: Zábava > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: windows remix, vienna, sounds, music, cool, lol, fun, funny, xp, microsoft, bill, gates, downloads, instructions, tutorial, editing, programs, soundtrack, computer hacks, hacks, gaming, howto, graphics software, computers, animation, cellphones, hacking, music charts, modren warfare, software

Vtipy, které tě dostanou!

Vrátí se manžel z nákupu celý šťastný a hrdě oznamuje manželce: „Hádej, co jsem dostal v supermarketu zadarmo k mouce?” Manželka hádá: „Když jseš tak spokojený, tak to určitě musí být láhev piva, nebo nějakého alkoholu.” „Samá voda, něco lepšího. Pravé moučné červy!”

Malý Lojzík byl u zubaře. Maminka se ptá. "Nebolelo tě to?" "Né, maminko, vůbec. Když vzal pan doktor do ruky vrtačku, chytil jsem ho za koule a povídám. "Nikoho z nás nebude nic bolet, že, pane doktore?"

Policajt se baví s druhým o ženách: „Slyšel jsem, že jsou blondýnky hloupé. Co myslíš, je to pravda?” „To je nesmysl. Moje manželka je blondýnka a představ si, že má IQ 120x vyšší než já!”

Proč se ženy nemusí bát sexuologa Uzla? Protože s uzlem to nejde.

Říká McInthos cizinci:Támhle sempostavilprocelou vesnici kostel, a myslíš, že mi řikaj: McInthos,co postavil kostel?Ne! Támletu hráz sem taky postavil já.A myslíš,že mi řikaj McInthos, copostavil hráz?ne! No a pak člověk jednou vošuká kozu......