Linkin Park - In The End

55 790 396
The Official Music Video for "In The End" from the album "Hybrid Theory." Directed By: Nathan Cox and Joe Hahn.
Sledované video přidal uživatel: linkinparktv dne 10. 02. 2012

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: Linkin Park, Hybrid Theory, In The End, Music Video

Vtipy, které tě dostanou!

Kanibalská Karkulka: „Copak máš v tom košíčku?” „Bábovku a babičku!”

„Miluji Řecko,” zasnil se v hospodě Franta. „Teplo, nádherné pláže, skvělé jídlo!” „Souhlasím s tebou,” přidá se hospodský Kopeček. „Jezdíš tam často?” „Já ne,” odpoví štamgast, „ale manželka tam jezdí dvakrát do roka!”

Přišel Kohn za rabínem: " Rabi, malér! Mám syna, kluk chytrej, hlava otevřená, mohl být skoro rabín a on se nechal pokřtít!" Rabi odpovídá: "Kohn, to říkaj ausgerechnet mně? Vždyť já taky mám syna, kluk chytrej, hlava otevřená, mohl být skoro rabín a taky se nechal pokřtít! To nemůžeme tak nechat, jdeme za vrchním rabínem!" U vrchního rabína svému představému povídají: "Rebe, poslouchaj nás, oba máme syny, hlavy otevřený, mohli být skoro rabíni a nechali se pokřtít!" Na to vrchní rabin: "A to říkaj ausgerechnet mně? Vždyť já mám taky syna, kluk chytrej, hlava otevřená, už mohl být skoro rabín a on se nechal pokřtít! To nemůžeme tak nechat!" Vrchní rabi s nimi jde do synagógy a modlí se: Veliký Adónaj, máme problém. Všichni máme syny, kluci chytří, hlavy otevřené, mohli být skoro rabíni a oni se nechali pokřtít!" Zahřmí a shůry se ozve hlas: "Pánové, tohle vy říkáte ausgerechnet mně?"

Pacient v nemocnici blouzní: „Odejdi, strašidlo!” „Vidíte, paní Komárková,” raduje se lékař, „manželovi už je lépe, poznává vás!”

Jde policajt po ulici a u každého domu na něj cení zuby a výstražně štěká nějaký pes. Jeden štěkající hafan, u vedlejšího domu druhý, pak třetí, čtvrtý... Asi u devátého domu je najednou ticho. Policista si libuje: „Hodnej pejsek, hodnej.” Z křoví opodál se náhle vynoří majitel domu a upozorňuje ho: „To není pejsek, to je kočička!”

Podobná YouTube videa

3:02 Nedvědi - Máme jen sebe

Nedvědi - Máme jen sebe

Autor: romanfree01
Počet zhlédnutí: 120 957

2:41 NEDVĚDI - Máme jen sebe

NEDVĚDI - Máme jen sebe

Autor: zuzi55555
Počet zhlédnutí: 56 839

4:43 Nedvědi - Vagóny

Nedvědi - Vagóny

Autor: romanfree01
Počet zhlédnutí: 21 935

3:20 Nedvědi - Souhvězdí jisker

Nedvědi - Souhvězdí jisker

Autor: inganr
Počet zhlédnutí: 11 611

2:46 Honza Nedvěd-Žaneta-demo verzia

Honza Nedvěd-Žaneta-demo verzia

Autor: mymiromy
Počet zhlédnutí: 2 494

2:57 Nedvědi - Mušketýři

Nedvědi - Mušketýři

Autor: chrochroqq
Počet zhlédnutí: 1 972