titanic

2 797 385
video corto de titanic algunas escenas son creadas por nosotros
Sledované video přidal uživatel: anoliz dne 10. 02. 2012

Kategorie: Krátké a kreslené filmy > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: titanic, enya

Vtipy, které tě dostanou!

„Ne, nechtěl jsem tchyni otrávit,” dušuje se u soudu obžalovaný a vypráví, jak to bylo: „Spolkla jablko a dusila se, tak jsem jí dal napít kyseliny, aby se jí v krku rozpustilo.”

Věštkyně se zadívá na svou magickou kouli a oznamuje zákazníkovi, co viděla: „Mám pro vás jednu dobrou a jednu špatnou zprávu. Kterou chcete slyšet dřív?” „Tu špatnou,” rozhodne se chlápek. „Dobře. Špatná zpráva je, že na vás dneska odpoledne spadne letadlo.” „A dobrá?” „V té době už naštěstí budete dávno tuhej, protože vás srazí auto.”

Winston Churchill jako premiér britské vlády přišel na interpelaci do sněmovny v povznesené náladě. Poslankyně Philipsová, která ho neměla příliš v lásce, předstoupila před jeho křeslo a vzrušeně pronesla: „Pane předsedo, vy jste opilý. Vy jste hrozně opilý. Pane předsedo, vy jste hrozně moc opilý.” Churchill se s pomocí sněmovního Butlera postavil a odpověděl: „Paní poslankyně, vy jste ošklivá. Paní poslankyně, vy jste moc ošklivá. Paní poslankyně, vy jste strašně moc ošklivá!” A mávaje svým velkým doutníkem, dodal se smíchem: „Já se z toho ale do rána vyspím!”

„Jean, kde je lady?” táže se lord Cunningham. Sluha odpoví: „Vaše paní je v ložnici s lordem Cecilem, pane.” Lord sundá ze stěny starou rodovou šavli a rozběhne se do ložnice. Za chvíli se vrací zpět, otírá zakrvavenou šavli do závěsu a poroučí sluhovi: „Jean, lord Cecil si přeje kamenec a mylady vývrtku.”

„Vy jste malíř?” „Ne.” „Že máte takovou výstavní kravatu...”

Podobná YouTube videa

5:19 How To Draw Ichigo

How To Draw Ichigo

Autor: cartoonblock
Počet zhlédnutí: 53 776

7:35 How To Draw Grim

How To Draw Grim

Autor: cartoonblock
Počet zhlédnutí: 67 928

8:45 How To Draw Luffy

How To Draw Luffy

Autor: cartoonblock
Počet zhlédnutí: 84 664

0:49 Fred Sanford Drawing Contest

Fred Sanford Drawing Contest

Autor: cartoonblock
Počet zhlédnutí: 3 666

3:27 A Tribute: Let's Draw Michael Jackson.

A Tribute: Let's Draw Michael Jackson.

Autor: SpeedSketch
Počet zhlédnutí: 165 995