Wizard of Oz Suicide munchkin REVEALED!

14 246
It's NOT A MUNCHKIN ITS A BIRD OR SOMETHING. HERE IS PROOF
Sledované video přidal uživatel: xBlblx dne 10. 02. 2012

Kategorie: Krátké a kreslené filmy > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: wizard, of, oz, munchkin, suicide, rune, scape, runescape, fred, jimmy, bird, spoof, madtv, snl, false, urban, legend, discrovery

Vtipy, které tě dostanou!

Hostující kazatel právě skončil sérii evangelizačních shromáždění v jednom vesnickém sboru. Členové té církve byli tak chudí, že mu nemohli zaplatit jeho výdaje. A tak se jeden ze starších rozhodl, že mu věnuje svého koně. Nebylo možné odmítnout, proto kazatel za darovaného koně srdečně poděkoval a chystal se na cestu. Bývalý majitel koně si ho však zavolal a vysvětlil mu: „Toto je zvláštní kůň. Je vycvičen tak, že když řeknete ‚Chvála Bohu’, tak zrychlí a uslyší-li ‚Haleluja’, zastaví.” Hostující kazatel slíbil, že dá na koně pozor, rozloučil se, nasedl, řekl „Chvála Bohu” a kůň se rozjel. Všechno bylo v pořádku až do chvíle, kdy se blížili k hluboké rokli. Kazatel koni přikázal: „Chvála Bohu.” Kůň zrychlil. Kazatel zakřičel: „Chvála Bohu.” Kůň se dal do cvalu. Kazatel se chytil za hlavu: „Popletl jsem slova. Jak jen zněl ten příkaz k zastavení.” Kůň se řítí k propasti a kazatel vykřikuje všechna slova, která ho napadají: „Amen... Hosana... Maranatha...” Nic nefunguje. Náhle si vzpomene na kouzelné slůvko. Rázně přikáže: „Haleluja.” a kůň se zastaví půl metru před okrajem hrozné hluboké propasti. Zpocený, ale šťastný kazatel se zhluboka nadechne, vděčně pohledí k nebi a pronese: „Chvála Bohu.”

Ctyri lordi chodí pravidelne každý ctvrtek do klubu hrát bridge. Jednou se však místo lorda Soamese objeví jeho sluha James a vyrizuje: "Jeho lordstvo má dámskou návštevu a vzkazuje, že bude-li moci, neprijde, a nebude-li moci, prijde."

Jednoho dne se na malém městě v řeznictví objevila mladá žena s miminkem v náručí a řekla řezníkovi, že to dítě je jeho, a co s tím jako udělá. On nakonec souhlasil s tím, že dokud chlapec nevyroste, bude žena dostávat maso zadarmo. Řezník na kalendáři počítal dny a když mladíkovi, který chodil pro maso, bylo přesně osmnáct, povídá mu: "Tady máš, a řekni matce, že tohle je poslední maso, které dostane zadarmo. A koukej se, jak se bude tvářit." Synek doma všechno vypoví a tak mu matka říká: "Běž ještě do krámu a řekni řezníkovi, že jsem měla osmnáct let zadarmo taky mlíko, zeleninu a pečivo a koukej se, jak se bude tvářit!"

Manželský pár vejde do čínské restaurace a uvidí naporcovaného psa. „Ježkovy oči!” zajíkne se žena. Přiběhne k ní malý Číňan s bločkem a povídá: „Už se to nese, paní.”

Přijde pán do realitní kanceláře a koktá: "JJá bbych si chtěl kokoupit dům, co máte ?" "Pane, jak na vás koukám , tak pro vás asi nic..." "A co ttenhle." "Ten je za šest milionů, na ten určitě nemáte." "A ten-hle?" "Ten je za 10 milionů..." "JJá si vezmu tenhle." "Ale pane, ten stojí 20 milionů?! Máte na něj?" "JJá mmám 60 milionů!" "A kde jste je vzal?" "Vyvyvyhrál jsem je!" "Já vyhrát 60 milionů, tak mě klepne pepka..." "Mnnně tooo jenom lííízlo."

Podobná YouTube videa

0:26 Los ojos de Brock abiertos (Pokémon)

Los ojos de Brock abiertos (Pokémon)

Autor: elblogdecarlos
Počet zhlédnutí: 313 174

0:27 Justice Dudes Trailer

Justice Dudes Trailer

Autor: uptheirons14
Počet zhlédnutí: 14 327

2:17 Batman Superman & Spider-Man The Movie (Trailer)

Batman Superman & Spider-Man The Movie (Trailer)

Autor: thedudeabides43
Počet zhlédnutí: 1 339 400

9:59 CLICK THE SCREEN (Sorry for the inconvenience)

CLICK THE SCREEN (Sorry for the inconvenience)

Autor: egyptos89
Počet zhlédnutí: 2 984 360

1:18 The Chosen One : Returns

The Chosen One : Returns

Autor: MsArshid
Počet zhlédnutí: 527 950