Mad TV Abercrombie Skit

1 021
i do not own mad tv
Sledované video přidal uživatel: spartin117ofhalo dne 10. 02. 2012

Kategorie: Zábava > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: mad, tv, abercrombie, skit

Vtipy, které tě dostanou!

Blondýnka vyleze z bazénu a jde do sprchy. Najednou si všimne, že se na ni ostatní ženské nějak divně dívají. „Co je?” podiví se. Holky říkají: „To s sebou vždycky nosíš do sprchy osušku a ještě ručník?” „No jasně,” povídá naše blondýnka. „Čím bych si pak utřela ruce, kdybych si vzala jen osušku?”

Rodinka z "rozvojové" země je poprvé v nákupním centru. Zatímco si maminka prohlíží šaty, stojí tatínek se synem vyjeveně před dělenými kovovými dveřmi, které se jako zázrakem otevřou a za nimi se objeví malý prostor (to je samozřejmě výtah). Syn se pta: "Tati, co to je???" A otec odpoví: "Můj synu, něco takového jsem v životě neviděl !!!" Vtom se přibelhá malá stará dáma s pomačkaným obličejem a hrbem, který by pasoval k čarodějnici, a nastoupí do výtahu. Dveře se zavřou a otec se synem pozorují žárovičky vedle dveří, jak se postupně rozsvěcují: 12-13-14-15. 15-14-13-12. Vtom se dveře otevřou a z výtahu vystoupí fantasticky vypadající blondýna. Otec se otočí na syna a povídá: "Přiveď rychle matku!"

Prijde teplous do obchodu se zeleninou a rika:,,Mate salatovou okurku ?' Prodavac:,,Mame. A chcete malou tlustou nebo radsi dlouhou a tenkou ?' teplous:,,Co blbnec ja to chci na salat'

Pan farář se pokouší vysvětlit děckám, co je to zázrak. „Pověz mi, Jožko, když spadne někdo pod traktor a nic se mu nestane, co je to?” „Štěstí,” odpoví Joža. „No a když spadne pod traktor podruhé a zase se mu nic nestane?” „No, tomu se říká náhoda.” „A představ si,” povídá již zasmušilý farář, „že se mu to stane potřetí, co je to?” „Tož to bych řekl, že už v tom má praxi!”

Farář se ptá Pepíčka: "Modlíte se před jídlem ?" A Pepíček: "No, jen když máme jíst houby, co nasbíral táta.

Podobná YouTube videa

1:00 Nate's work-out plan

Nate's work-out plan

Autor: natewooden38
Počet zhlédnutí: 50

10:19 rozlučka 2009  - o budulínkovi

rozlučka 2009 - o budulínkovi

Autor: hcpinguin14
Počet zhlédnutí: 3 612

4:01 O Budulínkovi

O Budulínkovi

Autor: rydlovad
Počet zhlédnutí: 1 244

7:27 Pohádka o Budulínkovi

Pohádka o Budulínkovi

Autor: 5tjLW6AIt4XoftVZBAI1jA
Počet zhlédnutí: 126

2:35 Awesome Whales Music Video | Storyteller Media

Awesome Whales Music Video | Storyteller Media

Autor: storytellermedia
Počet zhlédnutí: 1 505 898