Hannah Montana slag off-(very funny)

693
This is a slag off to hannah montana by MADtv. watch more of our videos on MADtvisreallyANIMAL
Sledované video přidal uživatel: MADtvisreallyANIMAL dne 10. 02. 2012

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: MAD, TV

Vtipy, které tě dostanou!

Chlápek, který smrděl jako lihovar, se těžce svalil na sedadlo v metru vedle jednoho kněze. Měl flekatou kravatu, stopy jasně červené rtěnky po tvářích a z půlky plnou láhev ginu čouhající v kapse. Vytáhl značně zmuchlané noviny a chvilku v nich četl. Pak se ptá kněze: „Otče, nevíte, co způsobuje artritidu?” „No, myslím, že nadměrná konzumace alkoholu a nevázaný sexuální život.” Opilec se s divným výrazem vrátil k novinám a pomrmlával si něco o nepochopitelných věcech a osudu. Kněz chvilku přemýšlí o tom, co řekl, a pak se opilcovi omlouvá: „Víte, nechtěl jsem být tak tvrdý. Jak dlouho máte artritidu?” „Já ji nemám, ale tady píšou, že ji má Papež.”

V čele české fašistické organizace Národní sjednocení, která vznikla ve 30. letech 20. století, stál T.G. Masaryk.

Jede takhle kněz ve vlaku a všimne si, že vedle něho sedí rabín: „Rabi, je to pravda, že vám vaše víra zakazuje jíst vepřové?” „Ano, otče, je to pravda.” „A jen tak čistě mezi námi, už jste to někdy porušil?” „Musím se přiznat, že jsem jednou okusil slaninku.” Jedou chvíli mlčky dál a pak se zeptá rabín kněze: „A je pravda, že vy duchovní máte ve vaší víře zapovězeno poznat ženu?” „Ano, to je pravda.” „A upřímnost za upřímnost: Už jste to někdy porušil?” „Jak stojí Bůh nade mnou, přísahám, že ještě nikdy jsem takto nezhřešil.” „No vidíte, to je mnohem lepší než slaninka.”

30. dubna 2003. Vrcholné zasedání vlády České republiky. Ministři přijíždějí a scházejí se. Najednou mezi nimi cosi proletí nadzvukovou rychlostí. U jedněch dveří to náhle zastaví a z koštěte slejzá (dnes již bývalá ministryně zdravotnictví) Součková. Chvíli na ni tak divně zírají ministr vnitra a ministr obrany. Tu se po chvíli podrbe za uchem ministr obrany a povídá svému kolegovi: Ty vole, a já furt nemůžu přijít na to, kde sehnat levné a kvalitní stíhačky.

Mladik se připotácí k dívce sedící u stolu. "Hele, nešla bys tancovat?" Dívka rozpačitě špitne: "...Nno...Ano.." "Tak běž, nemám si totiž kam sednout."

Podobná YouTube videa

1:40 Aleluia - William Boyce

Aleluia - William Boyce

Autor: noitedaserestapiraci
Počet zhlédnutí: 2 868

2:04 Sanctus - Franz Schubert

Sanctus - Franz Schubert

Autor: noitedaserestapiraci
Počet zhlédnutí: 2 365

1:42 Aleluia - William Boyce

Aleluia - William Boyce

Autor: noitedaserestapiraci
Počet zhlédnutí: 2 121

5:08 Agnus Dei (Franz Schubert )

Agnus Dei (Franz Schubert )

Autor: noitedaserestapiraci
Počet zhlédnutí: 1 832